جاروبرقی آ ا گ مدل VX9-4-OKO

home appliance
جاروبرقی آاگ مدل VX9-4-OKO یکی از جاروهای نسل جدید کمپانی بزرگ AEG می باشد که کیفیت ساخت بالایی دارد و یکی از محبوب ترین سری جاروهای آاگ هست. از نظر ساخت بدنه این مدل جارو، از مواد بسیار با کیفیت و قابل بازیافت تهیه شده است که ۵۵٪ سازگار با محیط زیست می باشد. دارای یک محافظ صوتی خاص می باشد که باعث تولید نویز بسیار کمی شده که در حدود ۶۹ دسی بل است. از این بابت خیالتان راحت باشد که مزاحمتی برای کسانی که در منزل خوابیده اند ایجاد نخواهد کرد. جاروبرقی آ ا گ مدل VX9-4-OKO با توان مصرفی ۷۵۰ وات در مقایسه با جاروبرقی‌های معمولی با ۲۲۰۰ وات ۷۵٪ انرژی کمتری استفاده می کند و با وجود توان مصرفی کمتر بازدهی بالایی هم رده با جاروبرقی های ۲۲۰۰ واتی دارد.

سنتر سرویس مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ

همین توان مصرفی پایین و توان بازدهی بالا باعث می شود که موتور گرمای کمتری تولید کرده و همین باعث طول عمر بیشتر می شود و به مرور زمان توان مکشی این جاروبرقی افت نخواهد کرد. این جاروبرقی آاگ دارای سیم بلند و شعاع عملکرد ۱۲ متری می باشد که راحتی را در هنگام جارو کشیدن منزل برایتان به ارمغان میاورد. از نظر فیلتراسیون جارو برقی آاگ دارای سه لایه فیلتر کاملا ضد آلرژیک می باشد که ۹۹٫۹٪ از پخش شدن گرد و غبار در محیط جلوگیری کرده که مناسب افرادی که انواع بیماریهای آلرژیک دارند می باشد. یکی دیگر از مزیتهای این مدل جاروبرقی داشتن چراغ نشانگر کثیفی فیلتر می باشد که معمولا سایر برندها همچین امکانی ندارند. این نشانگر این امکان را به شما می دهد که به موقع فیلتر جاروبرقی را تعویض نمایید و از بار اضافی تحمیل شده به موتور جاروبرقی در اثر کثیفی فیلتر جلوگیری کنید. این جاروبرقی دارای یک سری ۳in1 برای پرده، گوشه و کنار و مبلمان و دارای یک پارویی مخصوص پارکت می باشد.

سایر توضیحات

– بدنه پلاستیک با دوام و نشکن – چرخ پلاستیک ژله‌ای – لوله فلزی تلسکوپی – محل قرار‌گیری سری‌های کوچک روی دستگاه – قرار گرفتن به صورت عمودی و افقی – شلنگ پلاستیکی منعطف و بادوام – نشانگر LED میزان مکش – نشانگر پرشدن کیسه – نشانگر کثیفی فیلتر – دسته ارگونومیک – لوله آلمینیومی بسیار سبک – ساخت مجارستان

نوع فیلتر خروجی

HEPA ۱۳

تعداد چرخ

سه عدد

تعداد سری

سه عدد

تعداد پارویی

دو عدد

قطعه بانک مرکز پخش قطعات جاروبرقی آاگ